Oppdrettere

Oppdretterlista er veiledende og ikke komplett. Enhver tispeeier er en potensiell oppdretter og lista inneholder i hovedsak tidligere tispeeiere som har hatt kull. Avlsrådet har til enhver tid oversikt over parringer og planlagte parringer. Vi har også behov for import av valper, gjerne fra Sverige og Finland.

Etternavn Fornavn Adresse Post Sted Tlf/mob       E-post
Bjørnbet Tore Gammel-Lina 29 7028 Trondheim 73937342 tobjoe5@online.no
Brusveen Cato Hattestadvegen 100 2607 Vingrom 909 28 020 cato@brusveenmurogflis.com
Helgeneseth Tomas Nøkkelberget 2264 Grinder 952 44 065 tohelg@live.no
             
Larsen Bernt E Midtskogvn 42 2020 Skedsmokorset 906 84 132 bernteng@online.no
Løvtjernet Martin Løvhøyden 2224 Austmarka 957 51 492 Ikke på nett
Nilsen Roy Kveliaunet 7882 Nordli  909 74 142 ronils5@online.no
Norum Kenneth  Langfjellveien 132 8615 Skonseng 990 22 428 kehans@online.no
Røsdal Stein Erik  Røsdalsgrenda 52 7632 Åsenfjord 918 66 996 st-eri-r@online.no
Saur Raymond Årlia 7976 Kongsmoen 413 22 267  raysaur@hotmail.com
Støkket Kent Strandbygdvn 103 2408 Elverum 930 39 878 kent.stokket@gmail.com
Torp Jens Kongleveien 4 2450 Rena 481 06 223 jenstorp@hotmail.com
Viddal Rune  Tåsåsv. 98 2320 Furnes 917 71 242 ruvidd@online.no
Weberg Sten Otto Tajeveien 4 3070 Sande i
Vestfold
911 29 252 sten@weberg.net
Østmo Knut Åshøgda 7120 Leksvik 74 85 76 37 knut-oes@online.no
 Løvseth Robert Fjellgårdsveien 195 7790 Malm  971 83 530 rlovseth@gmail.com
             
Norrbottenspets:            
Eggen Guri  Breivik 5574 Skjold 938 84 666  dagfinn.lilland@live.no
Holm-Bull Laila & Nils O. Viosen 7760 Snåsa

741517 24

907 96 842

 
Ledingsrud Hans A.  Taraldrudkroken 145 1816 Skiptvet 913 36 965  
Rove Vibeke  Østbystranda 17 3280 Tjodalyng 331 17 294  vibeke_rove@hotmail.com
Waltoft, Grete Lillestrømveien 1761 1911 Flateby 995 04 403 grete.waltoft@gmail.com
Holden Terje Liermosen 102 1940 Bjørkelangen 984 08 896 terje@tertitten.com

 KONTAKT  AVLSRÅDET FØR DU KJØPER VALP.